Spinqubator

• Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu,
  • Dolnośląskimi Zakładami Usługowo-Produkcyjnymi DOZAMEL,
  • Birmingham City Council,

zaprasza do udziału w projekcie, w ramach którego oferuje

SZKOLENIA:

• Prowadzenie działalności gospodarczej/ Zarządzanie własnością intelektualną
  • Autoprezentacja / Wystąpienia publiczne / Przygotowanie do rozmów z inwestorami
  • Pozyskanie kapitału na przedsięwzięcia podwyższonego ryzyka / Private Equity

COACHING:

• Indywidualne sesje coachingowe w trakcie, których opracowane będą „Roadmaps”
  • indywidualne ścieżki rozwoju biznesowego.

DORADZTWO:

• Indywidualne specjalistyczne sesje doradcze w trakcie, których opracowane zostaną dokumenty aplikacyjne umożliwiające uczestnikowi projektu wnioskowanie o wsparcie finansowe planowanego przedsięwzięcia. Doświadczeni doradcy pomogą w przygotowaniu: wniosków do funduszy Venture Capital, banków, funduszy pożyczkowych, programów dotacyjnych itp.

SYMULACJE BIZNESOWE:

• Uczestnicy projektu zaproszeni zostaną na spotkanie z przedstawicielami funduszy Venture Capital, funduszy pożyczkowych, banków oraz sieci Aniołów Biznesu. W trakcie spotkania otrzymają niebywałą możliwość zaprezentowania swojego pomysłu biznesowego przedstawicielom tych instytucji oraz przekonania ich do zainwestowania swoich środków finansowych w nowopowstające przedsięwzięcie.

OBOZY INNOWACJI:

• W trakcie Obozów Innowacji, doświadczeni trenerzy pomogą opracować kompletne koncepcje wirtualnych firmy. Po zakończeniu Obozów Innowacji zespoły projektowe otrzymają możliwość dalszego wsparcia merytoryczne – w tym opracowania wniosków dotacyjnych i/lub aplikacyjnych do funduszy Venture Capital.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY / LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Więcej informacji na:

www.spinqbator.pl

Projekt skierowany jest do studentów, absolwentów, doktorantów, pracowników  naukowych oraz naukowo-dydaktycznych dolnośląskich uczelni wyższych.